Connecting Green Hydrogen Europe 2024

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Connecting Green Hydrogen Europe 2024

jún 25 jún 27

Connecting Green Hydrogen Europe 2024 (CGHE2024) je najväčšie a najvplyvnejšie podujatie o zelenom vodíku v Európe, ktoré spája celý vodíkový hodnotový reťazec s cieľom urýchliť vodíkové hospodárstvo.

Podujatie sa koná 25. – 27. júna 2024 v IFEMA Madrid a spája viac ako 5 000 účastníkov, medzi ktorými sú vedúci predstavitelia priemyslu, ministri energetiky, generálni riaditelia a viac ako 100 vystavovateľov. Spoločne sa vydajú na strhujúci prieskum prevratných riešení, špičkových technológií a transformačných pokrokov, ktoré poháňajú vodíkové prostredie vpred.

Zapojte sa do príležitostí na nadväzovanie kontaktov s vizionármi, inovátormi a tvorcami zmien, ktorí aktívne formujú budúcnosť zeleného vodíka.

Najvýznamnejšie udalosti:

  • viac ako 100 vystavovateľov na výstavnej ploche 10000 m2;
  • 75+ pútavých odborných prednášok od 150+ vedúcich predstaviteľov a odborníkov v oblasti energetiky;
  • Masterclass kurzy, ktoré ponúkajú základné poznatky formujúce vodíkové prostredie;
  • paralelné fóra, ktoré sa zaoberajú kľúčovými technickými témami vodíka a významnými vodíkovými projektmi v južnej Európe.
  • Odporúčané podujatia „Women in Hydrogen Program“, „Students‘ Day“ a „Startup Challenge Hub“, kde sa stretávajú príležitosti pre ženy, novú generáciu a podnikateľov v oblasti HyTech.

Členovia NVAS získajú zľavu na toto podujatie. Zľavový kód bude zaslaný v členskom spravodaji.

Podrobnosti

Začiatok:
jún 25
Koniec:
jún 27
Webstránka:
https://www.europe.gh2events.com/

Madrid, Španielsko