Energy Manifest Forum 2022

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • This event has passed.

Energy Manifest Forum 2022

november 10, 2022 @ 8:00 am 5:00 pm

V spolupráci so Slovenskou batériovou alianciou organizujeme 10.11.2022 Energy Manifest Forum 2022 „PREČO JE BUDÚCNOSŤ V BATÉRIÁCH A VODÍKU?“.

Zelené technológie budú mať významné miesto v priemysle a doprave. Ako sa môžu dopĺňať batérie s vodíkom na ceste k uhlíkovej neutralite a čo preto musíme urobiť? To všetko a omnoho viac sa dozviete v rámci tohto podujatia!

Ján Weiterschütz, predseda Národnej vodíkovej asociácie (NVAS) spolu s ďalšími účastníkmi panelovej diskusie budú diskutovať na tému „VÍZIA VÝVOJA VODÍKA NA SLOVENSKU A V EÚ“.

Tento záverečný panel sa zameria na víziu rozvoja vodíka v EÚ a SR v kontexte klimatických cieľov, energetickej bezpečnosti a prechodu na nízkouhlíkové hospodárstvo. Ako spustiť vodíkové huby na Slovensku? Odborníci poskytnú pohľad na kľúčové výzvy rozvoja vodíkového ekosystému v spolupráci so susednými krajinami vrátane Ukrajiny. Na programe dňa je aj vodíková mobilita a budúce využitie vodíka v slovenskom priemysle. Aký je časový rámec, aby sa zelený vodík stal cenovo konkurencieschopným a nahradil konvenčný „sivý“ vodík? Ako sa bude dopĺňať vodík s batériami?

Slovenská batériová aliancia

Podrobnosti

Dátum:
november 10, 2022
Čas:
8:00 am – 5:00 pm
Webstránka:
https://energy-manifest.com/#o-podujati

Organizátor

Slovenská batériová aliancia

Bratislava, Slovensko