Hydrogen Talk

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • This event has passed.

Hydrogen Talk

október 5, 2022 @ 2:30 pm 5:00 pm

Hydrogen Europe vás pozýva na sériu webinárov „Hydrogen Talk“ na tému: „ Kľúčové konštrukčné prvky pre európsky trh s vodíkom – hodnotenie balíka vodíka a dekarbonizovaného plynu “. 

Komisia 15. decembra 2021 prijala sériu legislatívnych návrhov na dekarbonizáciu európskeho trhu s plynom. Revízia existujúcej smernice a nariadenia o plyne medzi nimi vyniká ako chýbajúce časti pevného regulačného rámca pre vodík. Len o niekoľko mesiacov neskôr REPowerEU presadila vodíkový urýchľovač, pričom požadovala rýchlejší proces revízie a priniesla nové výzvy a príležitosti pre vodíkový priemysel. Rečníci sa okrem iného budú zaoberať nasledujúcimi otázkami: Ako môžeme rýchlo vybudovať infraštruktúru schopnú prepraviť 20 miliónov ton vodíka? Ako zabezpečiť skladovanie veľkých objemov vodíka? Ako môže vodíkový balík reagovať na tieto výzvy?  

Do rozhodujúceho hlasovania v Parlamente a Rade zostáva už len niekoľko mesiacov a rečníci budú mať príležitosť diskutovať o kľúčových konštrukčných prvkoch európskeho trhu s vodíkom.

Podrobnosti

Dátum:
október 5, 2022
Čas:
2:30 pm – 5:00 pm
Cena:
Zadarmo
Webstránka:
https://hydrogeneurope.eu/etn/assessing-the-hydrogen-and-decarbonised-gas-package/

Organizátor

Hydrogen Europe
Zadarmo