Hydrogen Americas Summit & Exhibition

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Hydrogen Americas Summit & Exhibition

október 2, 2023 október 3, 2023

Po vypredanom samite v roku 2022 Rada pre trvalo udržateľnú energiu (SEC) a Ministerstvo energetiky USA (DOE) s potešením oznamujú, že sa Hydrogen Americas Summit & Exhibition vráti do Washingtonu DC 2. – 3. októbra 2023. 

Hydrogen Americas Summit & Exhibition je uznávaný ako miesto stretnutia a obchodovania s rastúcim vodíkovým sektorom v regióne. Stretnite sa s viac ako 2 000 lídrami v odvetví z celého hodnotového reťazca vrátane vládnych predstaviteľov, zainteresovaných strán v oblasti vodíka a energetiky, poskytovateľov služieb  a koncových používateľov, ktorí budú prezentovať najnovšie technológie, vývoj projektov a politické mechanizmy, ktoré umožnia trhu s vodíkom dosiahnuť svoj plný potenciál.

Rok 2023 bude pre vodíkový sektor významný, pričom trh zaplavia investície verejného a súkromného sektora  USA prevzali vedúcu úlohu so svojimi oznámeniami o financovaní, vrátane zákona o znižovaní inflácie , ktorý sa považuje za zásadný, pretože sa stáva najštedrejším systémom dotácií na svete. Mnohé krajiny, ako napríklad Kanada, reagujú na oznámenia USA zavedením vlastných konkurenčných daňových systémov a efektívne podnecujú nové vodíkové preteky

Podrobnosti

Začiatok:
október 2, 2023
Koniec:
október 3, 2023
Webstránka:
https://www.hydrogen-americas-summit.com/

Organizátor

Sustainable Energy Council (SEC)

Washington, USA