World Hydrogen Forum

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • This event has passed.

World Hydrogen Forum

máj 21 máj 22

Pozývame vás na World Hydrogen Forum, ktoré sa bude konať 21. až 22. mája 2024 na výstave Dhahran Expo v Dammame v Saudskej Arábii.

World Hydrogen Forum, ktorého cieľom je pomôcť svetu dosiahnuť nulové čisté emisie uhlíka, je súčasťou série globálnych podujatí o udržateľnosti, ktoré organizuje spoločnosť Valiant Business Media v snahe podporiť udržateľnosť a dosiahnuť budúcnosť bez emisií uhlíka. Medzi ďalšie podujatia súvisiace s udržateľnosťou patria London EV Show, London Climate Technology Show a London Proptech Show.

World Hydrogen Forum je prestížne podujatie, na ktorom sa stretávajú poprední odborníci, inovátori a lídri z vodíkového priemyslu na celom svete, aby sa podelili o svoje poznatky, podporili spoluprácu a zúčastnili sa na kritických diskusiách týkajúcich sa vodíkových technológií a ich úlohy pri globálnej energetickej transformácii.

Na podujatí sa uskutoční aj moderná výstava, ktorá umožní spoločnostiam prezentovať najnovšie produkty, služby a inovácie vo vodíkovom odvetví.

Členovia NVAS budú mať 15% zľavu na toto podujatie. Zľavový kód zašleme v členskom spravodaji.

Podrobnosti

Začiatok:
máj 21
Koniec:
máj 22
Webstránka:
https://worldhydrogenforum.com/

Dammam, Saudská Arábia