European Zero Emission Bus Conference

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

European Zero Emission Bus Conference

October 9, 2023 October 12, 2023

5. ročník konferencie European Zero Emission Bus (ZEB) sa bude organizovať súbežne s 26. ročníkom Busworld Europe od 9. do 12. októbra 2023 v Bruseli v Belgicku. Organizátori tejto konferencie ERM Group a Element Energy spolupracujú s Busworld Foundation a spoločne majú za cieľ vytvoriť doteraz najlepšie vydanie európskej konferencie ZEB.

Novinkou v tomto vydaní bude špeciálna pozornosť pre diaľkové a turistické autobusy s nulovými emisiami, pričom sa bude stále venovať pozornosť batériovým elektrickým technológiám a autobusom na vodíkový pohon.

Konferencia autobusov s nulovými emisiami (ZEB) je séria podujatí vytvorená organizáciami Element Energy a Centrom pre dopravu a životné prostredie (CTE) s cieľom urýchliť prechod na technológie autobusov s nulovými emisiami. Od spustenia v roku 2016 sa doteraz v Európe a Amerike uskutočnilo deväť úspešných podujatí ZEB. Predchádzajúce európske vydania konferencie sa konali v Paríži (2021), online prostredníctvom série ZEBINARS (2020), v Kolíne nad Rýnom (2018) a v Londýne (2016).

Prevádzkovatelia autobusovej dopravy majú zľavu 100€ na registráciu. 

Details

Start:
October 9, 2023
End:
October 12, 2023
Website:
https://zebconference.eu/

Brusel, Belgicko